![categoria A](https://blog.instructorultau.ro/wp-content/uploads/2018/06/Honda-Hornet-Scoala-Auto-Brasov.jpg)
Pregatirea practica la categoria A , se efectueaza cu motocicleta Honda Hornet 600. Va asigur ca este cea mai manevrabila , usoara si joasa motocicleta de scoala din Brasov ! Cu toate acestea este si cea mai puternica avant 97 cp. Astfel cursantii vor avea o experienta placuta in procesul de invatare atat in poligon cat si pe traseu . Varsta minima pentru obtinerea permisului moto categoria A este de 24 ani. Pregatirea practica are loc atat in poligon cat si in trafic, astfel cursantii mei pot dobandi o experienta suficienta in conducerea motocicletei pentru a se putea descurca singuri, dupa obtinerea permisului, in traficul urban.
Pret categoria A : 1590 ron
Mai multe detalii gasiti la :
http://www.instructorultau.ro/scoala-moto-brasov/categoria-a-a2-a1-am.php